Zróbmy razem biznes...

Nasza firma, chcąc sprostać wymaganiom rynku i klientów, jest otwarta na współpracę w kontekście prywatnych marek. Nowoczesny park maszynowy, odpowiedzialna, wykwalifikowana i doświadczona załoga zapewnia wyprodukowanie wysokiej jakości produktu z naszego asortymentu, a także według własnej specyfikacji producenta.

Nasz doświadczony dział R&D jest gotowy także na opracowanie końcowego produktu według sugestii klienta i zgodnego z jego oczekiwaniami.

Nasze produkty występują w wielu sieciach handlowych oraz u klientów biznesowych pod ich własnymi markami, co świadczy o tym, że nasze produkty są doceniane na całym świecie.

Masz ciekawy projekt na swoją markę, linie produktów?

Fantastycznie! Trafiłeś w dobre miejsce.  Zapewnimy Tobie wysoką jakość gwarantowaną certyfikatami.

Certyfikat EKO

Rosnąca na świecie świadomość ekologiczna konsumentów i producentów nie pozostała obojętna także nam.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz czyniąc kolejny krok w celu potwierdzenia naszych wysokich możliwości i standardów, przystąpiliśmy do certyfikacji naszego zakładu pod produkcję ekologiczną.

Udany proces przejścia przez tę ścieżkę zaowocował wydaniem nam certyfikatu ekologicznego uprawniającego do produkcji produktów zgodnych z wymogami.

Certyfikaty i nagrody

Nasza firma przykłada bardzo dużą uwagę do jakości końcowego produktu oraz zdrowia naszych konsumentów.

Dlatego nieustannie pracujemy nad dążeniem do doskonałości. Nasze inwestycje w łańcuch dostaw, magazynowania, chłodnictwa, produkcji, obróbki termicznej zawsze mają jako cel podnoszenie jakości. Wysoka jakość naszych produktów oraz stała i szeroka liczba odbiorców są gwarantem, że nasza droga jest prawidłowa.

Dowodem na wysoką jakość naszych produktów są liczne nagrody dla produktów zdobyte na wielu targach branży spożywczej.

Nasz zakład znajduje się pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych. Posiadamy wdrożony system HACCP, a także certyfikaty IFS oraz ISO 22000.

  1. pl
  2. en

Pod ciągłym nadzorem

Gwarancja bezpieczeństwa

Certyfikat ekologiczny

Malpol© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

64-113 Osieczna
Kąkolewo

Ul. Gruszkowa 2a

info@malpol.com.pl

Kontakt

Pracujemy

poniedziałek-piątek 07:00 - 17:00

sobota  09:00 - 14:00 telefonicznie

+48 667 690 670