O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MALPOL jest firmą zajmującą się przetwórstwem spożywczym. Historia firmy to ponad ćwierć wieku tradycji i doświadczenia. Początkowo zakład zajmował się przetwórstwem pieczarek i warzyw w różnej formie. Wraz z biegiem lat zainwestowano w rozwój i rozbudowę zakładu oraz parku maszynowego. Umożliwiło to wprowadzenie do produkcji także produktów mięsnych. Dzisiaj zakład jako jeden z nielicznych posiada uprawnienia do przerobu także dziczyzny.

 

Zakład posiada certyfikat IFS, ISO 22000 a od roku 2020 także certyfikat EKO, uprawniający do produkcji produktów ekologicznych.

 

Wysoka jakość i standardy , którymi się kierujemy sprawiają, iż smakosze naszych produktów chętnie wracają do nich i polecają je innym. Od lat naszym symbolem jest pieczarka marynowana i sterylizowana. Pojawiła się na rynku jako pierwsza i do tej pory jest najpopularniejszą w swojej klasie. Nasi konsumenci stale po nią sięgają dla jej wyjątkowych wartości. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymaliśmy. Marka MALPOL cieszy się zainteresowaniem dużych sieci handlowych jak i indywidualnych klientów. Decydując się na zakup naszych produktów klient jest zapewniony o wysokiej jakości naszych wyrobów.

Głównym rynkiem naszych produktów a w szczególności pieczarek całych i krojonych sterylizowanych pod marką MALPOL są kraje Unii Europejskiej, gdzie trafia ponad 70% naszej rocznej produkcji. Pozostałą część produkcji wysyłamy na rynki USA, Kanady oraz na wschód. Malpol działa w oparciu o najnowocześniejsze linie technologiczne takie jak: próżniowe pakowanie i zamykanie opakowań, oraz komputerowy nadzór podczas procesu pasteryzacji lub sterylizacji. Wszystkie produkty pakowane są w różnorodne opakowania jednostkowe. Wśród nich jest szeroka gama opakowań szklanych, opakowań foliowych oraz puszki. Jednym z naszych priorytetów jest zadowolenie klienta, dlatego wszelkie parametry produktu jak i formy jego opakowania jesteśmy zdolni dostosować tak, aby spełnić jego wymagania. Przedsiębiorstwo Malpol od początku swojej działalności dba o przyjazny kontakt ze środowiskiem, czego efektem jest wybudowanie w 2008 roku jednej z najnowocześniejszych oczyszczalni ścieków.

 

Aktywnie wykorzystujemy zdobyte doświadczenia, swoją wiedzę oraz technologię do udzielenia odpowiedzi w formie gotowego produktu naszym klientom. Skutkiem tego jest wprowadzanie na rynek produktów według oczekiwań klientów i aktualnych trendów na rynku.

 

Jednym z naszych efektów jest wprowadzenie na rynek produktów bezglutenowych, bez laktozy, bez cukru oraz smacznych i wyprodukowanych z naturalnych składników dań gotowych w formie zup czy drugiego dania. To oferta dla osób które nie mają czasu na gotowanie, a chcą zjeść jak w domu.

  1. pl
  2. en

Malpol© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

64-113 Osieczna
Kąkolewo

Ul. Gruszkowa 2a

info@malpol.com.pl

Kontakt

Pracujemy

poniedziałek-piątek 07:00 - 17:00

sobota  09:00 - 14:00 telefonicznie

+48 667 690 670